Sophos Intercept X Crypto Blocker Yazılımı Satış Merkezi

Bugün sophos ıntercept x crypto blocker yazılımı satış merkezi tarafından satışa sunulan ürünler için bazı kampanyaları mevcut. Sınırlı stoklar ile sophos ıntercept x crypto blocker yazılımı ürünlerin şuan ki stoklu fiyatları yaklaşık beş TL ile Sabit kur kampanyaları bulunuyor. Upgrade bir yıl süre ile lisanslı isteyen müşteriler lisans fiyatı ödemeden yalnızca cihazlarına bir ücret ödeyecekler. Üç yil için alınan lisanslı cihazlar ise müşteri sadece üç yıllık lisans lisans fiyatını ödeyerek cihazı ücretsiz bir şekilde almış olacaklar.

Ransomware Ne işe yarar, Sophos Intercept X Cihazın Bazı Özellikleri:

Sophos Intercept X Cihazı, Bilgisayardaki tarayıcı sömürmeleri ile birlikte Genel teöek denilen bazı istismarları engellemeyebilen, farklı veya kötü amaçlı olan trafik tespitini yapan, kötü niyetli olan bütün yazılımları kaldırmaya yarayan, bilgisayarın sorun kaynağı varsa çozümlemesini sağlayan bir çihazdır.

Sophos Intercept X Cihazı, bilgisayara takıldıktan ve aktif ale geldikten sonra bilgisayarda daha önce kayıtlı olan dosyaların hepsini şifrelemek ile birlikte dosyaları kullanılmaz kunuma getireren fidye denilen yazılımlar adı ile de bilinen bir üründür. Sophos intercep x, bilgisayardaki dosyaları sadece koruma altına almakla da kalmaz ayrıca ransomware ‘a etkisinde kalmış olan bazı gerekli dosyaları tekrardan geri getirme özelliği olan cryptoguard niteliklerini de taşıyor. Yani Sophos Intercept X Cihazlarının Her biri çalışma şekli epey farklı olmak ile beraber ortak işlevlerinin temel noktaları ise bilgisayardaki dosyaları şifreliyebilme özellikleridir.

Intercept X Nasıl Kullanımı:

Sophos intercept x denilen ürün, tek başına lisanslanabildiği ile beraber sophos endpoint protection ürünleri ile de entegre şeklinde çalıştırılabilir. Bazı testlerden sonra birlikte çalışmaları durumunda tahmin edildiğinden fazla etkili bir koruma performansını göstermektedir. Sophos Intercept X, kullanıcılarına yeni anti-exploit, anti-ransomware, ile billikte kök dizin gölemciliğini de yapmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılarına gelişmiş bilgisayar temizleme teknoloji hizmetini de sunuyor. Bir de Sophos Intercept X, bilgisayarda mevcut olan uç nokta günevcesini veya bir diğer adı ile bilinen anti virüs güvenliğini de arttırıyor. Bilgisayarda oldukça önemli ve güçlü bir koruma sağlıyor.