Intercept X Endpoint
DÜNYANIN EN İYİ
UÇ NOKTA KORUMASI
• Kötü Amaçlı Yazılım • Fidye Yazılımı
• Açıklardan Yararlanıyor • Virüsler

Derin Öğrenme Sinir Ağının Gücünden
Yararlanın

Eşsiz uç nokta tehdit önleme elde edin. Intercept X, imzalara güvenmeden hem bilinen hem de bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gelişmiş bir makine öğrenimi biçimi olan derin öğrenmeyi kullanır.

Derin öğrenme, Intercept X’i daha akıllı, daha ölçeklenebilir ve daha önce görülmemiş tehditlere karşı daha etkili hale getirir. Intercept X, yalnızca geleneksel makine öğrenimi veya imza tabanlı algılamayı kullanan uç nokta güvenlik çözümlerinden daha iyi performans göstermek için derin öğrenmeden yararlanır

Fidye Yazılımlarını
İzlerinde Durdurun

Fidye yazılımı saldırılarını kuruluşunuza zarar vermeden engelleyin. Intercept X, kötü amaçlı şifreleme işlemlerini algılayan ve ağınıza yayılmadan önce bunları kapatan fidye yazılımı önleme teknolojisini içerir. Hem dosya tabanlı hem de ana önyükleme kaydı fidye yazılımını önler.

Şifrelenmiş tüm dosyalar güvenli bir duruma geri döndürülür, yani çalışanlarınız iş sürekliliği üzerinde minimum etki ile kesintisiz çalışmaya devam edebilir. Ayrıntılı temizleme sonrası bilgileri alırsınız, böylece tehdidin nereden geldiğini, neye dokunduğunu ve ne zaman engellendiğini görebilirsiniz.

Uç Nokta Tespiti ve Yanıtı (EDR)
Güvenlik analistleri ve BT yöneticileri için tasarlanmış ilk EDR

EDR ile Intercept X Advanced, geçmişte ne olduğu ve şu anda uç noktalarınızda ne olduğu hakkında herhangi bir soru sormanıza olanak tanır. Aktif düşmanları tespit etmek için tehditleri avlayın veya BT güvenliğini sağlamak için BT operasyonlarından yararlanın. Bir sorun bulunduğunda uzaktan hassasiyetle yanıt verin. En güçlü korumayla başlayarak, Intercept X ihlalleri başlamadan önce durdurur. Araştırılacak öğelerin sayısını azaltır ve size zaman kazandırır.

  • Güçlü EDR ile birleştirilmiş en güçlü koruma
  • Çalışan sayısı değil, uzmanlık ekleyin
  • BT operasyonları ve tehdit avcılığı için tasarlandı
Bize Ulaşın