SİBER
GÜVENLİK
GELİŞTİ
Tahmin et. Adapte olmak. Senkronize edin. İletişime Geçin

Slide Intercept X Sophos Güvenlik Duvarı Sophos Güvenlik Duvarı Uzaktan çalışanların güvenliğini sağlayın XG Güvenlik Duvarı Ücretsiz uzaktan erişim VPN Bulut yönetimi Eşsiz koruma
Yapay zeka
Fidye yazılımından koruma
EDR ve MDR Kötüye kullanımı önleme
Şimdi Dene Şimdi Dene

Uzaktan Çalışanları Güvenli
XG Firewall, güvenli ağınızı her yerde çalışanlara genişletmeyi kolaylaştırır.

Ücretsiz, Kullanımı Kolay VPN İstemcisi

Sophos Connect, kurulumu ve yapılandırması kolay, sezgisel bir VPN bağlantı istemcisi sağlar. Uzaktaki çalışanlarınıza Windows ve macOS cihazlarından kurumsal ağ üzerindeki kaynaklara güvenli erişim sağlayın.

XG 86 veya SD-RED ile SOHO Koruması

Küçük, ultra uygun fiyatlı XG 86 (w) ve SD-RED cihazlarımız, çeşitli esnek seçeneklerle dağıtılması ve yönetilmesi kolay, her zaman açık özel veya bölünmüş tünel VPN ile en üst düzeyde SOHO koruması sağlar.

Mobil VPN
Mobil cihazlar, XG Güvenlik Duvarı korumalı ağınıza güvenli bağlantı için IPSec ve SSL VPN dahil olmak üzere yerleşik veya uygulama tabanlı VPN seçeneklerini kullanabilir.

XG Serisi Cihazlar

Performans, esneklik ve bağlantıda son nokta.

XG Serisi donanım cihazlarımız, en yeni çok çekirdekli işlemciler, cömert RAM sağlama, katı hal depolama ve esnek bağlantı seçenekleri ile amaca yönelik olarak üretilmiştir.

İster küçük bir işletmeyi ister büyük bir veri merkezini koruyor olun, sektör lideri bir fiyat elde edersiniz: performans ve her form faktöründe esneklik, bağlanabilirlik ve güvenilirlikte son nokta.

Bize Ulaşın